Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Platforma przeznaczona jest wyłącznie dla klientów biznesowych. Rejestracja będzie możliwa wyłącznie po weryfikacji przez administratora. Prosimy o kontakt poprzez e-mail portal@biomifa.pl

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Owoce suszone

08.12.2017

Polecamy owoce suszone firmy PAKALAND w bardzo dobrej cenie z owoców z terenów Lubelszczyzny.

Biomifa to Twój obecny lub przyszły partner w biznesie jeśli jesteś w branży spożywczej. Zajmujemy się ogólnie dystrybucją dobrej żywności. W ofercie mamy zarówno zwykłe produkty spożywcze, suplementy diety, wyroby funkcjonalne jak i produkty z certyfikatem BIO. Niniejszy portal jest skierowany tylko do odbiorców biznesowych. Jesteśmy hurtownią i nie obsługujemy klientów indywidualnych. Dlatego też dostęp do portalu wymaga naszej weryfikacji.

Jeśli poszukujecie dobrego partnera na dobre i na złe, działającego etycznie to znajdziemy wspólny język i biznesowe porozumienie.

Twórz galerie, udostępniaj dokumenty, dodawaj własny kod HTML do witryny

Media

W tym module możesz przechowywać grafiki, a następnie zamieszczać je na swojej witrynie.

Przejdź

Dokumenty

Udostępniaj swoim użytkownikom dokumenty w formacie PDF, DOC, DOCX.

Przejdź

Własny HTML

Dzięki widgetowi "Własny" możesz dodawać własny kod HTML / CSS / JS.

Przejdź

Witryna stworzona na platformie