Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Platforma przeznaczona jest wyłącznie dla klientów biznesowych. Rejestracja będzie możliwa wyłącznie po weryfikacji przez administratora. Prosimy o kontakt poprzez e-mail portal@biomifa.pl

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Owoce suszone

08.12.2017

Polecamy owoce suszone firmy PAKALAND w bardzo dobrej cenie z owoców z terenów Lubelszczyzny.

Biomifa B2B

Biomifa to przede wszystkim dystrybutor naturalnej żywności. Jesteśmy przekonani, że również Twój obecny lub przyszły partner w biznesie. Zajmujemy się ogólnie dystrybucją dobrej żywności , produktów wspomagających i innych ekologicznych lub niszowych. W ofercie mamy zarówno zwykłe produkty spożywcze, suplementy diety, wyroby funkcjonalne jak i produkty z certyfikatem BIO. Niniejszy portal jest skierowany tylko do odbiorców biznesowych. Jesteśmy hurtownią i nie obsługujemy klientów indywidualnych. Dlatego też dostęp do portalu wymaga naszej weryfikacji zatem nie przebiega automatycznie.

Jeśli poszukujecie dobrego partnera na dobre i na złe, działającego etycznie to znajdziemy wspólny język i biznesowe porozumienie.

Aktualności

Owoce suszone

08.12.2017

Polecamy owoce suszone firmy PAKALAND w bardzo dobrej cenie z owoców z terenów Lubelszczyzny.

Joy Day Sport

04.10.2017

Mamy dla Państwa kolejną nowość. Koncentrat i napój probiotyczny Joy Day dla osób aktywnych.

Napój probiotyczny sport EKO 200ml (6) JoyDay.jpgKonc.napoju probiot. sport EKO 500ml (12) JoyDay.jpg

Kapusta kiszona i ogórki kiszone

26.09.2017

W naszej ofercie są już dostępne ogórki kiszone i kapusta kiszona z Charsznickich Pól Natury

A5_Charsznica_01_Rgb.png

Witryna stworzona na platformie